Arhitektu Inženieru Grupa 
    | Sākums | Par uzņēmumu | Mājas | Lauksaimniecības un rūpniecības būves | Sabiedriskās būves | Koka kopnes | Tehnoloģijas | Tehnikas pakalpojumi | Mūsu darbi | Kontakti |
AIG konstrukcijas - +371 67942100
Mājas
.
  Tehniskie risinājumi

Koka katkasa māju cenas. Māju būvkomplektu cenas.
 
 
» Mājas » Māju filozofija
 

  AIG eko2 un loģiskā filozofija


Laipni lūgti AIG māju pasaulē.
Pašu māja vienmēr saistās ar dzīvesprieku un gandarījumu ...
ar labsajūtu ilgam laikam.
 

Nāciet kopā ar AIG uz savu sapņu namu !
Mēs realizēsim Jūsu sapņus, Jūsu vēlmes !

nams, nami, koka nami, dzīvokļu, māju un zemesgabalu, 1-stāvu mājas un saimniecības ēkas pamati, ēku, fasāžu, guļbūvju būvēšanu, - mājas, pirtiņas, objekti, piemēram aku

AIG arhitektu un inženieru izstrādātajās un būvētajās koka mājās (koka karkasa paneļu mājās) ir ietilpināta jauna filozofija un jauns privātmāju būvēšanas koncepts:

 
apbūve, katram konkrētam mājas projektam, Citas mājas, Mājas un mājas biroja risinājumi, Koka statņu karkasa mājas, Koka paneļu mājas frēzbaļķu mājas guļbūves koka

AIG EKOLOĢIJA - privātmāju konstrukcijās tiek izmantoti tikai dabīgi – ekoloģiski materiāli: Latvijas skuju koku koksne, eko vai  minerālvate un cinkotas metāla konstruktīvās detaļas.

 

AIG EKOLOĢIJA - izmantojot mūsdienīgus un dabīgus siltumizolācijas materiālus iegūstam veselīgu klimatu mājā t.i. bez dažādu būvniecībā izmantojamu ķīmisku saistvielu izgarojumiem.

AIG EKONOMIJA - mūsdienīgi siltumizolācijas materiāli : koksne, minerālvate, ekovate nodrošina izcilu enerģijas ekonomiju jūsu mājā - līdz ar to atkal taupa Jūsu līdzekļus.

 

AIG EKOLOĢIJA + EKONOMIJA - efektīvas projektēšanas un ražošanas tehnoloģijas nodrošina bezatgriezumu ražošanu, tādējādi nepiesārņojot vidi un taupot Jūsu līdzekļus.

 AIG EKONOMIJA - māju ražošanas un būvniecības metodes ļauj māju uzbūvēt līdz atslēgai 2 mēnešu laikā, tādējādi taupot gan Jūsu laiku, gan maksājumus par kredītprocentiem., kā arī Jūsu nervus salīdzinājumā ar tradicionālo būvniecību gadu garumā. 

AIG EKONOMIJA - jebkurš Jūsu mājas iedomātais projekts ir ekonomiski realizējams, neatkarīgi no tā formas un izmēriem (dārza māja vai lauku muiža).Tiek piedāvātas dažādas komplektācijas - sākot no  „visu protu un daru pats”  līdz pat  „atslēgai”.

paneļu māju , mūsu senči cēluši koka mājas, Koka mājas un dārza mājas, Koka karkasu ēkas, koka māju celtniecība modernākajiem būvveidiem, Koka māja rāda unikālu
 
 

AIG EKONOMIJA - projektēšanas, ražošanas un būvniecības sistēma nodrošina jebkuras mājas izstrādi atbilstoši jebkuram personiskam plānojumam, prasībām un vajadzībām. Ekstrēmas zemes gabala situācijas vai īpašs ēkas pielietojums - to visu realizēs AIG speciālistu grupa.

AIG EKONOMIJA
- visizdevīgākais būvniecības koncepts; „no ārpuses gatava - iekšā viss gatavs apdarei”. Savu spēku ieguldījums ļaus Jums krietni ietaupīt.

 


AIG LOĢIKA
- firmas speciālisti Jums ieteiks tikai praktiskus un saprātīgus risinājumus attiecībā uz būves ārējo veidolu, būvmateriāliem, konfigurāciju. Šis nams būs radīts Jūsu priekam, veselībai, labsajūtai.

AIG LOĢIKA - firmas speciālisti nesaskata loģiku-mūsdienās būvēt mūra māju 6-8 gadsimtiem uz priekšu , ja var krietni ieekonomējot (vidēji 10 - 12 tūkstošus latu uz māju) iegūt sapņu namu Jums pašiem un Jūsu vismīļākajiem cilvēkiem ar ekoloģiskām un pārdomātām metodēm. Ietaupījumu, piemēram, varat izmantot pasaules apceļošanai, jeb arī savam hobijam !

 
Mājas, interesantas koka māju fotogrāfijas, Koka paneļu mājas no Somijas, rūpnieciski ražotu koka māju – paneļu un guļbūvju māju projektēšanu

 Priecāsimies, ja izvēlēsieties AIG kā sabiedroto ceļā uz savu māju

 

Design: IINUU  Top.LV
www.aig-familyhouses.eu