Arhitektu Inženieru Grupa
 
    | Sākums | Mājas | Lauksaimniecības un rūpniecības būves | Sabiedriskās būves | Koka kopnes | Mūsu darbi | Kontakti |
AIG konstrukcijas - +371 67942100
Mājas
.
  Tehniskie risinājumi

Koka katkasa māju cenas. Māju būvkomplektu cenas.
 
 
» Mājas » Tradicionālā līnija » AIG sērijveida mājas ģimenes priekam un labsajūtai

 AIG sērijveida mājas ģimenes priekam un labsajūtai

Vēlme pēc savas mājas ir katras ģimenes sapnis. Pēdējie gadi parāda, ka arvien vairāk cilvēku šo sapni arī īsteno. Privātmāju būvniecības apjomi palielinās ar katru gadu. Tas nozīmē, ka projektētāju un konstruktoru uzdevums ir radīt jaunus risinājumus un izvēles iespējas. Lai apmierinātu plašā klientu loka vēlmes, arī koka būvkonstrukciju ražotāji - firma «AIG» nepārtraukti strādā pie jaunu sērijveida dzīvojamo māju projektu izstrādnēm.

 Ekoloģija un ekonomija

Firmas AIG speciālisti ar koka konstrukciju projektēšanu un būvniecību nodarbojas pietiekami ilgu laiku, lai klientiem piedāvātu ne tikai produktu – gatavu privātmāju, bet arī savu redzējumu jeb koncepciju par mājas būvniecību. Firmas speciālisti nesaskata ekonomisku pamatojumu mūsdienās būvēt mūra māju, kas ģimenei kalpos simtiem gadu. Mūsdienās ir iespējams izmantot jaunākās tehnoloģijas un arī iegūt lielisku rezultātu. Sērijveida koka karkasa paneļu dzīvojamā māja, salīdzinājumā ar tradicionālā izpratnē būvētu mūra māju, ļauj ekonomēt daudzos aspektos. Naudas ietaupījums var sasniegt vidēji 10 - 12 tūkstošus latu par māju, darbam nepieciešamais laiks var saīsināties pat līdz diviem mēnešiem. Rezultātā pasūtītājs ir ieguvis savu sapņu namu, bet tikai ar ekoloģiskām un pārdomātām metodēm. AIG ražoto māju konstrukcijās tiek izmantoti tikai dabīgi – ekoloģiski materiāli: Latvijas skuju koku koksne, ekovate vai  minerālvate un cinkotas metāla konstruktīvās detaļas.

Izmantojot mūsdienīgus un dabīgus siltumizolācijas materiālus mājā tiek nodrošināts veselīgs klimats bez dažādu būvniecībā izmantotu ķīmisku saistvielu izgarojumiem. Koksne, minerālvate vai ekovate savukārt nodrošina izcilu enerģijas ekonomiju, kas īpašumu padara ekonomisku tālākajā ekspluatācijā.

 

«Es būvēju māju»

Atkarībā no pasūtītāja iespējām un prasmēm, arhitektu un inženieru biroja «AIG» sērijveida projekti ir sagatavoti, lai būtu iespēja izvēlēties. Izvēles pamatprincips ir vienkāršs: «Es būvēju māju» vai «Man būvē māju». Abos gadījumos risinājumi ir atšķirīgi.

Ja klients izvēlas savu māju būvēt pats, tad būvkomplekta izmaksas salīdzinoši ir zemākas. Ja cilvēks ir apveltīts ar prasmēm un uzņēmību, izvēlei tiek piedāvāts minimāls industriāli ražots būvkomplekts, bet pārējos darbus pasūtītājs var veikt paša spēkiem. Šāds risinājums ļauj ievērojami ekonomēt līdzekļus jo sava darba ieguldījums ir visreālākā ekonomija. Galvenās konstrukcijas ir sagatavotas rūpnieciski – klients saņem jau siltinātus sienu paneļus ar pelēko apdari, kā arī jumta un pārseguma nesošās konstrukcijas. Šāds risinājums raksturīgs mājām ar mansardu, kur pirmā stāva pārseguma un jumta nesošo konstrukciju lomu pilda mansarda kopnes. Labākie piemēri izvēlei ir mājas «Gauja», «Normunds», «Līva» un «Nora».

 

«Man būvē māju»

Ja pasūtītājs izvēlas risinājumu «Man būvē māju», konstrukcija jau ir izteikti industrializēta –pārseguma paneļi ir siltināti ražotnē, mansarda stāva sienas tiek izpildītas kā siltināts rūpnieciski ražots panelis ar pelēko apdari. Šāds risinājums ļauj samazināt mājas būvniecībai nepieciešamo laiku un samazina veicamo darbu apjomu tieši objektā. Jebkurā gadījumā konkrēta darbu apjoma izpilde specializētā ražotnē ir jūtami racionālāka nekā šo pašu darbu veikšana būvlaukumā. Tas ļauj strādāt neatkarīgi no mūsu nepastāvīgo laika apstākļu kaprīzēm, dod iespēju ātri risināt nepieciešamo izejmateriālu trūkumu. Konstrukciju sagatavošana ražotnē izslēdz arī vienu no lielākajām šī brīža problēmām būvniecībā - kvalificēta darbaspēka trūkumu. Labākie piedāvātie piemēri šādai izvēlei ir mājas «Maija», «Mūsmājas» un «Santa».

 

Papildu risinājumu iespējas

Nobeigumā jāatzīmē, ka firmas «AIG» projektēšanas, ražošanas un būvniecības sistēma nodrošina jebkuras mājas izstrādi atbilstoši pasūtītāja individuālajām vēlmēm, prasībām un vajadzībām.
Firmas speciālisti konsultēs un ieteiks tikai praktiskus un saprātīgus risinājumus attiecībā uz būves konfigurāciju, ārējo veidolu un būvmateriālu izvēli. Jebkuram no «AIG» sērijveida projektiem ir iespēja brīvi variēt nenesošo starpsienu izvietojumu - par nelielu piemaksu to var koriģēt jau projekta saskaņošanas gaitā, vai arī nepieciešamās nenesošās starpsienas izbūvēt pēc nesošo konstrukciju samontēšanas būvlaukumā. Šāds pakalpojums ir sevišķi ērts pasūtītājam, jo tad telpu izvietojumu jau iespējams redzēt «realitātē». Jebkuru no projektiem iespējams modificēt gan pievienojot auto nojumi, gan garāžu, gan dažādus lieveņus, terases, erkerus un citas izbūves.

Ikvienam no sērijveida projektiem iespējams atšķirīgi risināt ārējo apdari – tā var būt gan koka dēlīšu apdare, gan apmetums uz kokšķiedru plātnēm. Ja pasūtītājs vēlas - māju var apmūrēt pat ar ķieģeļiem. AIG speciālistu grupa ir gatava realizēt projektus arī ekstremālās zemes gabalu situācijās vai arī risināt ēkas ar īpašu pielietojumu. Priecāsimies, ja izvēlēsieties firmu «AIG» par sabiedroto ceļā uz savu sapņu māju!

Design: IINUU  Top.LV
www.aig-familyhouses.eu