Arhitektu Inženieru Grupa 
    | Sākums | Par uzņēmumu | Mājas | Lauksaimniecības un rūpniecības būves | Sabiedriskās būves | Koka kopnes | Tehnoloģijas | Tehnikas pakalpojumi | Mūsu darbi | Kontakti |
AIG konstrukcijas - +371 67942100
Mājas
.
  Tehniskie risinājumi

Koka katkasa māju cenas. Māju būvkomplektu cenas.
 
 
» Mājas » Projektu galerija » AIG koka karkasa mājas racionāli un ekonomiski risinājumi

 

AIG mājas-racionāli un ekonomiski risinājumi.

Koka būvkonstrukciju ražotāja - firmas AIG arhitektu un inženieru birojs nepārtraukti strādā pie jaunu un interesantu dzīvojamo māju projektu izstrādēm. Katru mēnesi mūsu klientiem tiek piedāvātas pat vairākas jaunu modeļu mājas, kurām bieži vien tiek piedāvātas pat dažādu konstrukciju sienas, pārsegumi, jumta un apdares risinājumi , tādējādi ļaujot pasūtītājiem izvēlēties tieši viņam vēlamo un nepieciešamo mājas arhitektūru, tehniskos risinājumus, komplektāciju un pat apdari.

Māju arhitektūra tiek izstrādāta par pamatu ņemot noteikta lieluma ģimenes primārās vajadzības un ērtības, nams arhitekta domās tiek piesaistīts konkrētajai videi u.t.t. Izstrādājot jaunu projektu tiek izvēlēta iedomātajam potenciālajam pasūtītājam vēlamākā un racionālākā komplektācija, atstājot pasūtītāja ziņā šī konkrētā nama iekšējo  un ārējo apdares, jumtu seguma izvēli, logu un durvju izvēli. AIG inženieri bieži piedāvā sienu risinājumus, kas paredzēti mājas iekšējo komunikāciju iebūvei jau pēc mājas nesošās konstrukcijas montāžas.Tas bieži atvieglo mājas plānošanu, t.i. gadījumos, kad savlaicīgi nav tikušas paredzētas elektrisko rozešu,vadu, slēdžu u.c.komunikāciju vietas.Tas pats sakāms par ventilācijas, kanalizācijas, ūdensvada un citu sistēmu iestrādi mājā. Šajos gadījumos tiek pieņemti vispārēji risinājumi, kas izpaužas kā atveres un lūkas rūpnieciski ražotajos mājas būvelementos.

Ārsienu risinājumi „jau automātiski”pieļauj dažādu veidu ārējās apdares, piemēram, dekoratīvo apmetumu uz ISOPLAAT plāksnes, jeb arī  dekoratīvo dēlīšu apšuvumu uz vertikālajām latām. Pasūtītājs iegādājoties mājas ārsienas ar latojumu, namu var apšūt arī ar cementa apmetuma plāksnēm mājas dekoratīvajai apmešanai, tādējādi iegūstot ventilējamo fasādi. Attiecībā par mājas rūpnīcas komplektāciju vispopulārākais risinājums ir visu mājas montāžas elementu nokomplektēšana, kas nepieciešama būvkomplekta samontēšanai, t.i. ārsienas, starpsienas, pārsegumu paneļi, visas jumta nesošās konstrukcijas līdz pat latojumam un jumta plēvei.

Komplektācijā parasti tiek pieprasīts tā saucamo „montāžas kabatu” aizdarīšanas materiāls. Šādi iegūstam mitrumizturīgo mājas būvkomplektu, kas pēc samontēšanas nebojāts var stāvēt pat gadu. Pārējo komplektējošo materiālu piegādi nosaka pats pasūtītājs, atkarībā no savām vēlmēm un iespējām. Firmas AIG filozofija nosaka, būt pēc iespējas elastīgākiem komplektējošo materiālu un objektā veicamo darbu ziņā. Šādu māju AIG ir ražojusi un būvējusi vairākkārt,līdz ar to tā ir precīzi atstrādāta un ekonomiski būvējama.

 

Māja „Armīns”- firmas AIG izstrādāta pilsētas tipa divstāvu māja ar garāžu divām automašīnām.

Māja projektēta 4-5 cilvēku ģimenei, kas augstu vērtē dzīves komfortu. Tā vienlaicīgi vēlas ekonomiski būvēties un ir gatava daudzus būvniecības darbus  veikt pašu spēkiem. Pašu darba iegul-

dījums Jums būs vistaustāmākā un reālākā ekonomija. Māju ir iespējams pasūtīt gan labajā , gan arī kreisajā izpildījumā. Tās komplektācijas arī var būt dažādas.Nenesošo starpsienu izvietojumu par nelielu piemaksu arī var koriģēt. Mājas kopējā apdzīvojamā platība ir piecas dzīvojamās istabas tai skaitā divas tualetes, garāža un balkons otrajā stāvā. Šadu māju AIG ir ražojusi un būvējusi vairākkārt, līdz ar to tā ir precīzi atstrādāta un ekonomiski būvējama.

Īss konstrukcijas apraksts.

Jumta nesošās konstrukcijas- NP jumta kopnes, latojums, jumta plēve.

Design: IINUU  Top.LV
www.aig-familyhouses.eu