Arhitektu Inženieru Grupa 
    | Sākums | Par uzņēmumu | Mājas | Lauksaimniecības un rūpniecības būves | Sabiedriskās būves | Koka kopnes | Tehnoloģijas | Tehnikas pakalpojumi | Mūsu darbi | Kontakti |
AIG konstrukcijas - +371 67942100
Mājas
.
  Tehniskie risinājumi

Koka katkasa māju cenas. Māju būvkomplektu cenas.
 
 
» Mājas » Projektu galerija » 6. Par mājām Ziemassvētkus gaidot.

 

6. Par mājām Ziemassvētkus gaidot.

 

Sakarā ar veiksmīgi noslēdzošos  darba gadu un vienlaicīgi tuvojošos Ziemassvētkiem, firma “AIG” nāk klajā ar sevišķi saistošu  piedāvājumu mūsu potenciālajiem klientiem - māju būvētājiem.

 

Šā gada pēdējā mēnesī tirgū piedāvājam  3 akcijas māju komplektus par vislabākajām cenām. Pēc uzņēmuma ražošanas datiem, šīs  mājas 2006. ražošanas gadā ir bijušas vispopulārākās t.i. visvairāk ražotās un būvētās gan Latvijā gan arī ārpus tās robežām. Tās ir : izsmalcinātā un ar neierobežotām modifikācijas iepējām  vienstāva māja “Sarmīte” 174.36m2, jaukā, tradicionālā un praktiskā mansarda māja  “Normunds” 182,59m2   un ekonomiskā un racionālā māja “Gauja” 141,70m2. Neslēpsim, ka katrai no mājām gada garumā ir izveidotas vairākas modifikācijas, kas  katru no tām padara individuālu un konkrētā klienta - konkrētās ģimenes prasībām atbilstošu.

 

Augstākminētās mājas tika realizētas dažādās komplektācijās: sākot no vienkārša rūpnieciski ražota būvkomplekta (paneļu un jumta konstrukciju komplekta) līdz pat tik pilnīgam rūpnīcas komplektam, kad mājas pasūtītājam un būvniekam nebija jābrauc uz veikalu pēc skrūvēm,logiem, durvīm un jumta seguma. Ir realizēti būvkomplekti, kurus ģimenes locekļi samontējuši pašu spēkiem, kā arī mājas ir montētas “AIG” inženiera uzraudzībā. Tas viss katrai konkrētajai ģimenei ir ļāvis ievērojami ietaupīt.Pašu prasmes un muskuļu piepūle nodrošina visievērojamāko ekonomiju.

 

Gada laikā “AIG” inženieri ir braukuši pat uz Skandināviju, vadot ārzemju strādniekus montējot mājas.  Firmai “AIG” aizejošais gads patiešām bijis panākumiem bagāts, kas sniedzis daudz jaunas atziņas, pieredzi, zināšanas un iespējas. Šis ir / bija  gads, kad uzņēmums sevi ir pierādījis kā spēcīga speciālistu grupa, kas rada nepieciešamo produktu un pakalpojumu vislabākajā kvalitātē par islabāko cenu.  

                                             

Šajā pēdējā gada publikācijā viss firmas “AIG” kolektīvs sveic visus Latvijas pilsoņus, arhitektus, inženierus un potenciālos būvētgribētājus  Ziemassvētkos un Jaunajā gadā. Visiem vēlam panākumus darbā un sadzīvē, kā arī piepildīt savus mērķus par sapņu namu. Arī 2007. gadā būsim priecīgi, ja šis nams būs firmas “AIG” speciālistu projektēts, ražots un būvēts. Aicinām visus savu nākotni būvēt kopā ar “AIG”. Mēs pierādīsim , ko varam!

 

 „AIG” piedāvātā māja „Sarmīte”-plaša un atraktīva māja ģimenei, kura augstu vērtē kopā pavadītus svētkus. No lielajiem erkeru logiem pavērsies lielisks skats uz apkārtni, ko varēsiet vērot gan no mājīgās dzīvojamās istabas, gan arī baudot rīta kafiju gultā. Tieši no dzīvojamās istabas iespējams nokļūt uz terases. Trīs savrupi novietotas guļamistabas nodrošinās nepieciešamo nošķirtību.

 

Racionāli plānota māja 4-5 cilvēku ģimenei: „Normunds”. Pirmā stāva plānojums paredz kompakti izvietotu dušas telpu ar saunu, kā arī tualeti un apkures telpu. Ērtā dzīvojamā istaba savienota ar virtuvi, no kuras ir tieša izeja uz terasi maltītei svaigā gaisā. Pirmajā stāvā paredzēts arī kabinets darbarūķiem. Otrais stāvs ietver trīs guļamistabas, lielu garderobi un ērtu vannas istabu.

 

Kompakta māja nelieliem apbūves gabaliem –„Gauja”. Pirmais stāvs būs kā radīts rosīgai ikdienas dzīvei- dzīvojamā istaba savienota ar halli un virtuvi, lai maltītes gatavošanas laikā spētu kontrolēt jauno paaudzi. Otrajā stāvā varēsiet atpūsties no ikdienas kņadas divās guļamistabās un hallē. Jūsu rīcībā būs arī plaša vannas istaba.

Design: IINUU  Top.LV
www.aig-familyhouses.eu